fbpx

Cridea

Digital marketing

Do what you do so well that they

will want to see it again and bring

their friends.

Walt Disney

Naše služby

Čo robíme

 

Grafický dizajn

Od tvorby loga, identity značiek, webdizajnu až po billboardy. Robíme moderný a funkčný dizajn na mieru.

 

Web stránky

Tvorba web stránok, e-shopov a jednoduchých microsite. Predstavte sa svetu a predávajte.

 

marketing

Komplexné kampane, nastavenie správnej komunikácie či efektívne marketingové plány.

Portfólio

Posledné projekty

Tvorba web stránky

Vytvorili sme responzívnu a modernú stránku pre developérsky projekt DOMDOMY ll, ktorá predstaví tento projekt svojim budúcim zákazníkom a poskytne im všetky potrebné informácie. Tak ako samotný projekt rodinných domov aj nami vytvorená webstránka reflektuje moderný dizajn, čisté línie a jednoduchosť používania..

Moderné logo pre módnu značku

Nové logo pre túto módnu značku sme vytvorili tak aby odrážala ich produkty a zákazníci ich mohli ľahko identifikovať po celom svete. Značka sa zameriava škandinávsku módu, ktorá sa nesie v minimalistickom duchu a takto sme pristupovali aj k ich novému logu.

Vytvorenie e-shopu na mieru

Pri tvorbe e-shopu na mieru, ktorý bude predávať rašelinové pordukty sme sa sústredili na jeho funkčnosť, špecifické požiadavky klienta ako aj prehľadnosť a jednoduchosť používania pre návštevníka.

Pohľad klientov

Takto sa s nami pracuje

V spolupráci s Cridea sme vytvorili krásnu novú webstránku. Oceňujem ich flexibilitu, kreativitu, profesionalitu a schopnosť promptne vyriešiť naše požiadavky. 100% spokojnosť! 🙂

Kristína Kováčiková

Linkedinstrategie.sk

Spoluprácu s Crideou pri vytváraní webovej stránky hodnotím na jednotku. Rýchla komunikácia, odbornosť, nasmerovanie zákazníka, flexibilita a ľudský prístup. Môžem len a len odporúčať.

Martin Saksa

Eko projekt #ajjachranimplanetu

Už s vytvorením prvej web stránky sme boli spokojní, preto sme sa rozhodli s Crideou pokračovať aj v ďalšom projekte. Opäť sme boli spokojní s redizajnom loga, ako aj vytvorením ďalšej web stránky, ktorá znovu vyzerala moderne a hlavne pomohla sa našim zákazníkom zorientovať. Môžeme iba odporúčať.

Martin a Michal

Developérske projekty DomDomy

Chceli sme pre našu komunikáciu vytvoriť moderné minimalistické logo so škandinávskym nádychom. Od prvotnej myšlienky až po odovzdanie finálneho loga sme boli nadšení s týmto riešením. Sme veľmi spokojní. Odporúčame.

Anton

Lagom design

Túto agentúru som oslovil najprv s pomocou pri tvorbe loga, nakoniec mi vytvorili super stránku a pokračovali sme aj pri vytváraní rôznych grafík a propagačných materiálov. Veľkou výhodou bolo, že dokázali pokryť všetky potrebné služby.

Juraj

Showman, Sherwood Grill & Bar

 

 

V krátkosti

O agentúre Cridea

Marketingová agentúra Cridea

Cridea je kreatívna digitálna agentúra, ktorá sa zameriava na funkčný a komplexný digitálny marketing.

Pomôžeme Vám od tvorby loga, cez správu sociálnych sietí, online marketingové aktivity až po komplexné marketingové plány. Radi tvoríme moderný a čistý dizajn zameraný na použiteľnosť a efektívnosť.

Okrem aktivít v digitálnom marketingu máme za sebou aj offlinové ATL kampane v rádiách či na billboardoch.

Poďme na to!

Ozvite sa nám

+421 915 927 356

 

info@cridea.sk