Robíme čo nás baví

A baví nás čo robíme.

V čom sme dobrí

Potrebujete vytvoriť web stránku, kampaň v Google Display Network, či logo alebo grafiku na mieru? Tu si určite vyberiete.

tvorba webových stránok-a e-shopov, tvorba webu, webdizajn, marketingová agentúra - www.cridea.sk

Tvorba Web stránok a E-shopov

Navrhneme vám a vytvoríme web stránku alebo E-shop podľa vašich potrieb a vzhľadom na spotrebiteľské správanie. Nami vytvorené web stránky zaujmú dizajnom, potešia prehľadnosťou a presvedčia obsahom.

online marketing, marketingová agentúra, tvorba web stránok prešov, reklama na google, reklama na facebooku, vytvorenie webu na mieru - www.cridea.sk

Online marketing

Nájdeme vaše cieľové publikum, zacielíme na návštevníkov vašej stránky alebo nastavíme reklamy iba na vašich bývalých zákazníkov. Vďaka nástrojom ako Pixel, Adwords či Analytics dokážeme čítať vašich zákazníkov.

brand, návrh loga, corporate identity, tvorba loga, grafické práce, grafik, tvorba plagátu - www.cridea.sk

Značka, ktorú si zamilujú

Od návrhu loga až po ďakovaciu kartičku k nákupu. Vytvoríme vám firemnú identitu vďaka ktorej si vás už s konkurenciou nepomýlia. Staňte sa výnimoční a zákazníci vás budú milovať.

grafické práce, grafik, plagáty, dizajn, návrh dizajnu, návrh loga, web stránky, tvorba webov - www.cridea.sk

Grafika šitá na mieru

Neprehliadnuteľný webdizajn, krásna produktová brožúrka či exkluzívna vizitka? Popasujeme sa aj s plagátom na diskotéku v kulturáku. Navrhneme grafiku šitú na každú príležitosť, pre každú cieľovku a brand. Veď kreatíva nás baví.

Potrebujete s niečim pomôcť?

©ridea – digital marketing ❘ Tvorba web stránok a E-shopov ❘ Online marketing ❘ Branding ❘ Grafické práce